Oferta produktów na śluby i wesela. - Eurokubek

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta produktów na śluby i wesela.

OFERTA
Przedstawione grafiki wraz z ich dostosowaniem do technologii grawerowania objęte są prawami autorskimi i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właściciela.

Po zatrzymaniu kursora nad wzorem wyświetli się numer katalogowy danego wzoru.
Grawerowane butelki z winami jako prezent
dla nowożeńców lub prezent na rocznicę ślubu.
Butelki z winami znakomicie nadają się do grawerowania, w szczególności ze względu na ciemne szkło lub kolorową zawartość. Dzięki takiemu zestawieniu kolorów grawer jest znakomicie widoczny nawet w gorszym oświetleniu. Proponujemy wykonanie graweru na butelkach z okazji ślubu oraz z okazji różnych rocznic pożycia małżeńskiego. Kilka miesięcy temu mieliśmy Klientów, którzy w ramach prezentu weselnego zamówili u nas grawer na kilku butelkach wina. Na każdej, klejnej butelce była dedykacja na kolejne rocznice: 1, 5, 10, 15, 20, 25, 30, 40, 50 oraz 60. Na każdej butelce znajdowała się data kolejnej rocznicy. Poniżej znajduje się kilka gotowych wzorów aplikacji, które możemy wygrawerować. W ostatnij linii znajdują się cztery okna z dodatkowymi elementami ozdobnymi (oznakowanie literowe), którymi możecie Państwo zastępować ozdobniki w gotowych wzorach.
Gotowe wzorów graweu na butelkach.
Dodatkowe elementy ozdobne.
Grawerowane kafle ceramiczne jako pamiątki
lub podziękowania dla rodziców, świadków itp.
Grawerowane kafle ceramiczne dość często są u nas zamawiane jako różnego rodzaju upominki, również związane ze ślubami. W przypadku pamiątek nie ma konieczności montażu mechanizmu zegarowego, a nawet drewnianej ramki. Na Wasze życzenie możemy zamocować jedynie wieszak do powieszenia kafla na ścianie, tak jak obrazka. W kwestii wzorów pokazujemy jedynie kilka przykładów, ponieważ każdy z Was będzie zapewne potrzebował kafelek dla innych, ważnych osób, przez wzory będą bardzo indywidualne. Oczywiście zawsze możecie wykorzystać wzory ozdobników z butelek grawerowanych - patrzcie powyżej.
ABAKUS centrum reklamy

70-660 Szczecin, ul. Gdańska 4, (wjazd na Wyspę Pucką)
Tel. biuro +48 503 55 45 10
Tel. grafik +48 605 66 22 25
NIP 839 002 34 43
Informacje dla Klienta: REGULAMIN - POLITYKA PRYWATNOŚCI
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego