Eurokubek

Przejdź do treści

Menu główne:

WITAMY SERDECZNIE NA NASZEJ STRONIE !!!
Firma nasza działa na rynku od 2005 roku. Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju grawerowanych artykułów reklamowych. Naszym sztandarowym produktem są kubki porcelitowe zdobione barwionym grawerunkiem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg interesujących upominków grawerowanych, w tym: filiżanki, zegary ceramiczne, kufle szklane oraz butelki z alkoholem. W obecnej chwili jesteśmy jedną z nielicznych firm na świecie, która jest w stanie wykonać tego rodzaju upominki reklamowe.

Jak do tej pory, wiele liczących się w Polsce firm skorzystało z naszych usług. Wielu z Państwa zapewne już widziało wygrawerowane kubki, ale z całą pewnością grawerka nie była barwiona. Kubek grawerowany, w odróżnieniu od kubków ze zdjęciem, ma tę zaletę, że aplikacja nigdy się nie zmyje - grawer jest wieczny. Grawerowanie sprawia, że kubek staje się "miły w dotyku" i sprawia wrażenie 3D. Dzięki zastosowaniu malowania specjalnymi farbami powierzchnia grawerki jest łatwa do umycia - co jest największym mankamentem kubków jedynie grawerowanych, które po zabrudzeniu kawą czy herbatą bardzo ciężko dopowadzić do stanu używalności. Zabrudzenia z naszych kubków bardzo łatwo jest zmyć gąbką z płynem do mycia naczyń. Grawer odporny jest również na mycie w zmywarkach do naczyń. Celem przedłużenia żywotności grawerowanych kubków zalecamy używanie delikatnych płynów oraz programów do delikatnych naczyń, a najbezpieczniej będzie używać gąbki z płynem.
W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO:
Kubki grawerowane
BOSS, TOMEK itp.
Kubki grawerowane
z kolekcji IVORY.
Grawerowane
kufle do piwa.
Grawerowane słoiki
typu WECK.
Filiżanki grawerowane.
Grawerowane
zegary ceramiczne.
Grawerowane szkło użytkowe
oraz puste BUTELKI.
Grawerowanie na pełnych
butelkach z alkoholami.
Treści przesyłanych cenników nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 543 kodeksu cywilnego. Serwisy internetowe mogą zawierać pomyłki, a pobierane dane nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń. Za cenę ostateczną uznawana jest cena przesłana Kupującemu na potwierdzeniu przyjęcia zamówienia. Miejscem zawarcia umowy sprzedaży jest zawsze siedziba firmy ABAKUS (Szczecin).
ABAKUS centrum reklamy

70-660 Szczecin, ul. Gdańska 4, (wjazd na Wyspę Pucką)
Tel. biuro +48 503 55 45 10
Tel. grafik +48 605 66 22 25
NIP 839 002 34 43
Informacje dla Klienta: REGULAMIN - POLITYKA PRYWATNOŚCI
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego