ADRIAN (BOSS, TOMEK) - Kubki, na których wykonujemy wzory indywidualne. - Eurokubek

Przejdź do treści

Menu główne:

ADRIAN (BOSS, TOMEK) - Kubki, na których wykonujemy wzory indywidualne.

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu nasz niesamowity produkt reklamowy - KUBEK GRAWEROWANY. Jego wyjątkowość polega na tym, że “nadruk” na jego powierzchni jest kolorowy oraz trójwymiarowy. Grawerowanie powoduje, że obraz oddziałuje nie tylko na zmysł wzroku, ale również na zmysł dotyku.

Kubeczki wykonujemy już od JEDNEJ sztuki. Umieszczenie na kubkach różnych informacji personalizacyjnych: imienia, pseudonimu, numeru telefonu lub innych informacji, daje szereg nowych, niespotykanych możliwości, o których dotychczas można było sobie tylko pomarzyć. Ręcznie wykonywane kubki posiadają zdecydowanie większą wartość.
Na naszych kubkach znajdują się różnego rodzaju elementy graficzne wśród, których najważniejszym jest Twoje imię lub Twoja ksywka. Możesz wybierać spośród wielu różnorodnych wzorów podzielonych na kategorie. Ze względu na to, że nie ma możliwości technicznych, aby na zdjęciu pokazać wszystkie nadruki na kubku, wzory przedstawiamy jako rozwinięcie na płaszczyźnie. Dzięki temu masz możliwość zapoznania się z całym układem elementów. Po zatrzymaniu kursora nad danym wzorem zobaczysz jego numer katalogowy. Przy zamawianiu prosimy o posługiwanie się tymi numerami. W zależności od wybranego wzoru prosimy o podanie informacji charakterystycznych (imienia, nazwiska, stopnia, dat itp.).
Ze względu na to, że dajemy Wam możliwość wprowadzania niewielkich zmian w projektach kubków indywidualnych, zamieszczamy LISTĘ DOSTĘPNYCH KROJÓW PISMA. Dzięki temu możecie bezbłędnie określić typ fontu, który mamy zastosować. Po zatrzymaniu kursora nad danym fontem pojawi się jego nazwa. Przy zamawianiu prosimy o posługiwanie się tymi właśnie nazwami. Oczywiście efekt końcowy zobaczycie najpierw na przesłanej przez nas wizualizacji. Istnieje również możliwość zamówienia innego wzoru niż te, które zamieściliśmy na naszej stronie, ale najpierw prosimy o przesłanie zapytania (chętnie z poglądowym projektem) na MAILA. Niestety technologia, którą się posługujemy ma KILKA OGRANICZEŃ i projektując nowe wzory musimy brać je wszystkie pod uwagę. Niektóre wzory są niewykonalne.
Wszystko zależy od Państwa inwencji twórczej i pomysłowości ...
My jedynie stwarzamy Wam możliwości i służymy pomocą w realizacji ciekawych pomysłów ...
Dostępna kolorystyka
kubków Adrian,
BOSS, TOMEK.
UWAGA !!! Kubki indywidualne wykonujemy jedynie na kubkach typu ADRIAN, BOSS, TOMEK,
w kolorach aktualnie dostępnych w naszym magazynie.
ABAKUS centrum reklamy

70-660 Szczecin, ul. Gdańska 4, (wjazd na Wyspę Pucką)
Tel. biuro +48 503 55 45 10
Tel. grafik +48 605 66 22 25
NIP 839 002 34 43
Informacje dla Klienta: REGULAMIN - POLITYKA PRYWATNOŚCI
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego