RODO - Klauzula o ochronie danych osobowych - ABAKUS - Grawerowane Artykuly Reklamowe - Oferta dla Klientów Indywidualnych

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

RODO - Klauzula o ochronie danych osobowych

Informacja o ochronie danych osobowych - RODO

W związku ze zmianą przepisów dotyczących ochrony danych osobowych i rozpoczęciem stosowania od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO" informujemy, że:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ABAKUS centrum reklamy Cezary Maruszak z siedzibą w Szczecinie ul. Gdańska 4, wpisany do rejestru przedsiębiorców w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej, numer NIP 8390023443. Kontaktowe numery telefonów 503 55 45 10, 605 66 22 25.
2. Dane otrzymaliśmy od Państwa w związku z zakupami dokonanymi na stronie www.eurokubek.pl.
3. Państwa dane osobowe znajdujące się naszej bazie danych są odpowiednio chronione.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu zawarcia umowy z ABAKUS centrum reklamy.
5. ABAKUS centrum reklamy wskazuje, że dane osobowe Kontrahentów przetwarzane są w celu realizacji zamówienia i ewentualnych reklamacji.
6. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez następujący okres:
a) wykonanie umowy - przez okres 5 lat od zakończenia roku, w którym dokonano sprzedaży, chyba, że dalsze ich przechowywanie uzasadnione jest terminem przedawnienia roszczeń;
b) realizacja procesu reklamacji - 5 lat od momentu rozpatrzenia reklamacji lub zwrotu,
c) cele archiwalne - przez okres niezbędny do realizacji tego celu,
d) ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami - przez okres niezbędny do realizacji tego celu.
7. Dane osobowe udostępniamy tylko wtedy, gdy jest to konieczne – podmiotom za pośrednictwem, których zamówiony towar trafia pod wskazany w zamówieniu adres, tj. firmie kurierskiej DPD, firmie RUCH S.A. (operatorowi Paczka w Ruchu), firmie InPost oraz serwisowi wysyłkowemu Sendit S.A. – wyłącznie w zakresie koniecznym do prawidłowej realizacji zamówienia. Firma ABAKUS może również przekazać dane osobowe organom publicznym walczącym z oszustwami i nadużyciami.
8. Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
9. Państwa dane osobowe nie będą przedmiotem procesów, w ramach których miałoby dojść do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
10. W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych każda osoba może zwrócić się do ABAKUS centrum reklamy z prośbą o udzielenie informacji.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego